Dotykowy terminal POS iMin D2

Dotykowy terminal POS iMin D2

Co wyróżnia terminal iMin D2?

Dotykowy terminal POS iMin D2

Terminal POS iMin D2 – Gdy masz mało miejsca, ale duże potrzeby.  Podłączasz wszystkie niezbędne urządzenia, akcesoria i działasz.

Dotykowy terminal POS iMin D2 oferuje czytelny, kolorowy wyświetlacz, który obsługuje się za pomocą dotyku. Z tego powodu powszechnie stosuje się je w placówkach gastronomicznych – przyspieszają pracę oraz nie wymagają wielogodzinnych szkoleń personelu.

Dotykowy terminal POS jest ponadto nie do zdarcia. Swoje zadania procesuje płynnie i skutecznie, a odpowiada za to powszechnie lubiany system Android.

POS iMin D2 posiada duży wybór interfejsów do różnych zastosowań.

Kluczowym atutem  terminala dotykowego POS od iMin są nieduże gabaryty, które wynoszą jedynie  252 x 154 x 250 mm. Dlatego terminal ten  można umieścić na niewielkiej powierzchni w Twoim przedsiębiorstwie. Urządzenie cechuje się dużą dbałością o jakość wykonania i odpornością na wieloletni użytek, dodatkowo posiada stabilną podstawę, która pozwala na łatwą regulację kąta pochylenia ekranu. Nie zwlekaj, już teraz sięgnij po kompaktowy, wytrzymały i funkcjonalny terminal komputerowy POS!

Dotykacka

Urządzenie polecane do pracy z systemem chmurowym Dotykacka . 

Dotykowy terminal POS iMin D2
Przewiń na górę